Home PageStrona głównaO nas

O nas

annzaanPewnego razu Ann spotkała Mi. Mi przyjechała z Korei i miała bardzo, bardzo dużo książek, w tym książek anglojęzycznych. Jako że Ann uczyła dzieci w przedszkolu języka angielskiego, anglojęzyczne materiały od razu budziły w niej zainteresowanie.

Jak tylko Ann wróciła z pożyczonymi książkami do domu i włączyła płytę z nagranymi utworami do wybranej książki – wpadła jak śliwka w kompot. Słuchała i czytała. Czytała i słuchała. Zachwycała się kolejnymi książkami i kolejnymi nagraniami. Razem z Ann płyt słuchała jej trójka dzieci i one, co chwilę podśpiewywały coraz to nowe piosenki. Nawet Zaan, mąż Ann, prywatnie zainteresowany całkiem innym rodzajem muzyki, też nucił pod nosem… ♫Can you do it?♫

A potem przyszła pora na przedszkolaki i… tak oto powstała wyjątkowa kategoria książek „Pani, jeszcze raz!”, bo przedszkolaki chciały słuchać i śpiewać i oglądać książki raz po razie. „Pani, prosimy, jeszcze raz!”. A w tym czasie angielskie słówka i zwroty śpiewająco same wchodziły im do głowy.

Aż wreszcie przyszedł czas, kiedy trzeba było oddać pożyczone książki. To był impuls do tego, aby zdobyć własne egzemplarze, własne płyty, a także dać możliwość innym rodzicom i nauczycielom poznać te cudeńka dziecięcej literatury. Poznać książki takich autorów jak: Eric Carle, Michael Rosen, Audrey Wood czy Anthony Browne. I tak oto pierwsza partia książek znalazła się w Polsce.

Czytajcie, oglądajcie, słuchajcie. Naprawdę, warto!
Ann

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress