Na pewno myślicie już o gwiazdkowych prezentach, szczególnie dla dzieci.

A może tym razem zamiast kolejnej zabawki, książka? Książka po angielsku, z płytą CD do słuchania i śpiewania 🙂

Niestety, niektóre tytuły z naszej oferty nie są już dostępne – z przyczyn ode mnie niezależnych nie zdążą już dotrzeć przed świętami :(((

Ale jest jeszcze kilka perełek wartych uwagi, oto one:

Dla młodszych dzieci polecam książki:

Rosies-walkKsiążka z pięknymi ilustracjami i fantastycznym nagraniem dźwiękowym. Nie ma w niej dużo tekstu, ale można ją oglądać jak książkę obrazkową zwracając uwagę na wiele różnych szczegółów, a słuchając piosenki.. poczujemy się jak w filmie przygodowym 🙂 Więcej o książce tutaj.

 

Does-a-kangaroo-have-a-mother-tooCoś dla małych fanów małych (i dużych) zwierząt, oraz pięknych melodii. Charakterystyczne ilustracje, które wykonał Eric Carle przyciągają uwagę, a wpadająca w ucho piosenka i powtarzający się rytmiczny tekst pozwala nam szybko zacząć samodzielne śpiewanie. Więcej o książce tutaj.

 

Five-little-monkeys-jumping-on-the-bedWystarczy spojrzeć na okładkę, a już wiemy, że dzieci pokochają tę książkę! A piosenkę z płyty o skaczących małpkach będą śpiewać już tego samego dnia 🙂 Polecam starszym i młodszym! Więcej o książce tutaj.

 

Dla troszkę starszych przedszkolaków lub młodszych „szkolniaków” polecam:

Petes-a-pizzaKsiążka, która nie tylko zainteresuje nas jako historia chłopca, ale także da pretekst do wspólnej zabawy z dziećmi.. A w co? Oczywiście, że w PIZZĘ 🙂 Polecam gorąco, dobra zabawa przy czytaniu, słuchaniu i robieniu pizzy gwarantowana 🙂 Więcej o książce tutaj.

 

My-MumMy-Dad

Święta Bożego Narodzenia, to czas wspólnego spędzania czasu z rodziną. Wykorzystajmy ten moment i poczytajmy dzieciom o… mamie i tacie 🙂 Może, dziecko zainspirowane tym co zobaczy w książce powie/narysuje nam jacy my jesteśmy w jego oczach 🙂 Polecam. Piękne ilustracje, zabawny tekst i fajne nagrania na CD. Więcej o książkach tutaj (mama) i tutaj (tata).

 

Quick-as-a-cricket

Na koniec książka dla tych, którzy chcą połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli radość czytania z mimowolną nauką angielskich słówek i zwrotów 🙂 Książka może zainspirować nas także do tego, abyśmy pomyśleli jacy my jesteśmy 🙂 Więcej o książce tutaj.

 

Ilość egzemplarzy ograniczona. Zapraszamy na zakupy.
Postaramy się wysłać książki jak najszybciej po zaksięgowaniu wpłaty, tak aby zdążyć przed Świętami.

PS. Nasze książki, to także świetny prezent dla nauczycieli języka angielskiego, pomysł sprawdzony 🙂

Christmas-booksŚwięty Mikołaj poleca!

Tags: