Ogromnie polecamy – razem z Head Full of Ideas przygotowałyśmy konkurs.
Do wygrania świetna „We’re Ggoing on a Bear Hunt” oczywiście z płytą CD.
Więcej o książce przeczytacie tutaj, można tam też odsłuchać fragmentów nagrań z płyty.

A jak można wygrać książkę? Wszystko dokładnie opisała Wam Marysia poniżej. ZAPRASZAMY!

(Teddy) Bear Contest

Z okazji „Dnia Pluszowego Misia” mam dla Was konkurs, którego współorganizatorką i fundatorką nagrody jest Ania, właścicielka internetowej księgarni www.annzaan.com.
Znajdziecie u niej anglojęzyczne klasyki, takie jak The Very Hungry Caterpillar, From Head To Toe czy We’re Going on a Bear Hunt. Nie są to jednak typowe wydania. Do każdej pozycji dołączona jest bowiem płyta, na której znajdziecie nie tylko wersję audio samej książeczki, ale także specjalnie nagraną do niej piosenkę i jej wersję „karaoke” :). Koniecznie odwiedźcie sklep, by dowiedzieć się więcej.
A ja zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do zgarnięcia jest świetna We’re Goin on a Bear Hunt! :)))
Jak przyłączyć się do zabawy?
1. Odwiedź Fb fanpage Head Full of Ideas i AnnZaan.com. Będzie nam bardzo miło, jak zostaniesz z nami na dłużej i je polubisz
2. Zaproś znajomych do zabawy poprzez publiczne udostępnienie baneru rozdania, który tam znajdziesz (zarówno u mnie, jak i u Ani)
3. I oczywiście najważniejsze – zadanie konkursowe :). W terminie od 29.11 do 13.12 wyślij na adres bloga (zglowynapapier@gmail.com) propozycję swojej zabaw z okazji Dnia Pluszowego Misia – może to być pomysł, który wykorzystywałaś/-łeś już kiedyś na swoich zajęciach lub zupełnie nowa, kreatywna propozycja.
Zwycięzca zostanie wybrany przez dwuosobową komisję, w której „zasiądziemy” razem z Anią, a wyniki ogłoszone 14.12.2014.
*Zgłoszenie się do udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie danych osobowych celem otrzymania nagrody.
Przesyłka zostanie wysłana jedynie na terenie Polski.

Inspiracji szukajcie w moich wpisach i na blogu AnnZaan 🙂

Powodzenia!

M.